Jurk reinigen bij Bruidskleding Promesa
Na jullie mooiste dag is het vaak een emotioneel moment om naar je bruidsjurk te kijken. Je droomjurk heeft veel meegemaakt en je vraagt je wellicht af: is het mogelijk om mijn trouwjurk weer ‘zo goed als nieuw’ te krijgen?
Bij Bruidskleding Promesa bieden we de mogelijkheid om je trouwjurk te laten reinigen, zodat je deze kunt bewaren als een prachtig aandenken. Wij reinigen je jurk met de grootste zorg, zodat de delicate stoffen en applicaties behouden blijven.
De kosten voor het reinigen en stomen van je trouwjurk bedragen slechts €250. Je kunt je gereinigde jurk binnen 4 tot 6 weken na inlevering weer ophalen in onze winkel. Wij raden aan om je jurk zo snel mogelijk na je trouwdag te laten reinigen om te voorkomen dat vuil in de stof trekt, vooral de onderkant en de sleep, die vaak behoorlijk vuil zijn na een lange dag.
Let op!
In uitzonderlijke gevallen, zoals bij ernstige vlekken die te diep in de stof zijn getrokken, kan het zijn dat de jurk niet volledig gereinigd kan worden. Daarnaast vallen sluiers, hoepels, riemen en andere accessoires niet onder deze service. Jurken die zijn gebruikt voor een ‘trash the dress’ shoot komen ook niet in aanmerking voor reiniging.
Het reinigen van je trouwjurk gebeurt geheel op eigen risico van de klant vanwege de gevoeligheid van de stoffen en applicaties. Hoewel wij bij Bruidskleding Promesa ons uiterste best doen om je jurk met de grootste zorg te behandelen, kunnen wij niet verantwoordelijk worden gesteld voor mogelijke schade of het niet volledig verwijderen van hardnekkige vlekken die in de stof zijn getrokken.
Belangrijke punten:
- Reinig je jurk zo snel mogelijk: Om te voorkomen dat vuil in de stof trekt, adviseren wij je de trouwjurk direct na de bruiloft te laten reinigen.
- Zelf afleveren en ophalen: Je trouwjurk dient persoonlijk bij ons in de winkel ingeleverd en opgehaald te worden.
- Exclusief voor klanten van Promesa bruidsmode: Deze reinigingsservice is uitsluitend beschikbaar voor klanten die hun trouwjurk bij ons hebben aangeschaft.
- Kosten van reiniging: Het reinigen en stomen van je trouwjurk kost €250 .
- Geen ‘Trash the Dress’ jurken: Jurken die zijn gebruikt voor een ‘trash the dress’ shoot komen niet in aanmerking voor deze reinigingsservice.
- Ophalen van je gereinigde jurk: Je kunt je gereinigde en gestoomde trouwjurk binnen 4 tot 6 weken na inlevering ophalen in onze winkel.
Je kunt je trouwjurk uitsluitend van woensdag tot en met vrijdag bij ons in de winkel afleveren. We vragen je vooraf contact met ons op te nemen voor het maken van een afspraak, zodat we ervoor kunnen zorgen dat jouw jurk de zorg krijgt die het verdient.
“Of je nu de jurk op een paspop zet, netjes in de kledingkast hangt, op zolder legt of zelfs wilt verkopen; het laten reinigen van je jurk is altijd een goed idee!”
